FA

 EN 

همکاری با کلایر

کلایر ، به پشتوانه بیش از 38 سال تجربه ، امروزه کامل ترین و با کیفیت ترین خدمات پس از فروش را در زمینه انواع بالابرهای نفری و صنعتی ، همسطح کننده های بار انداز ، بالابرهای پشت کامیونی و بالابرهای ثابت هیدرولیکی ساخت خود ارائه میدهد. با راه اندازی سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) ، کارشناسان خدمات کلایر قادر خواهند بود همواره در کوتاه ترین زمان و با بهترین عملکرد پاسخ گوی مشتریان باشند. خدمات این شرکت پیش از فروش شروع می شود هنگامی که کارشناسان خبره این شرکت با اولین تماس مشتری، اقدام به راهنمایی صحیح، جامع و کامل، بدون جانب داری نموده و بهترین پیشنهاد را به مشتریان مطابق با نیاز و بودجه آنها ارائه می نمایند.

خدمات کلایر بعد از فروش دستگاه به اوج خود رسیده به گونه ای که کارشناسان این شرکت همواره در اسرع وقت نسبت به ارائه خدمات و تعمیرات چه در محل مشتریان و چه در کارخانه شرکت آسمان ماشین اقدام می نمایند. همچنین تمامی بالابر های خارجی که نماینده آن در ایران کلایر است ، از گارانتی معتبر به همراه 10 سال خدمات پس از فروش برخوردارند تا مشتریان با خیالی آسوده و مطمئن نسبت به انتخاب دستگاه اقدام نمایند.

تیم خدمات پس از فروش کلایر ، همچنین اقدام به ارائه بسته های “کلایر سرویس” نموده است. خدمات کلایر سرویس مناسب شرکت ها ، موسسات ، کارخانجات و مشتریان حساسی است که نیاز به خدمات حرفه ای نیز دارند. انجام بازدیدهای دوره ای ، افزایش مدت زمان گارانتی ، تعمیر و نگهداری حرفه ای و… از مزایای استفاده از بسته های کلایر سرویس است.

چنانچه از مشتریان بالابر های کلایر و یا یکی از شرکت هایی هستید که کلایر نماینده آنها در ایران است می توانید با تکمیل فرم های زیر از خدمات ما بهره مند شوید.