تأمین قطعات یدکی

یکی از اصلی ترین نگرانی های صاحبان ماشین آلات از جمله بالابر هیدرولیکی ، نگهداری و خدمات پس از فروش است و به دنبال آن تأمین قطعات یدکی اصلی و با کیفیت. کلایر در تولید بالابر صنعتی و نفری از قطعات با کیفیت موجود در بازار استفاده می کند و در صورتی که قطعه مناسب در بازار ایران یافت نشود ، مانند پاور پک رمپ تخلیه و بارگیری ، اقدام به واردات آن از برندهای مطرح بین المللی می نماید. این موضوع دوام و طول عمر محصولات کلایر را در مقایسه با سایر تولید کنندگان به طور مؤثری بهبود بخشیده است. 

بسیاری از شرکت ها و واحد های صنعتی بزرگ که تیم نت قوی دارند، تمایل دارند که تعمیرات بالابر خود را در سازمان خود انجام دهند. از این رو کلایر خود را متعهد به تامین قطعات یدکی محصولات کلایر دانسته و در اسرع وقت قطعات بالابر و داک لولر را از طریق باربری یا پست به دست مشتریان می رساند. تمامی محصولات کلایر شامل یک سال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش هستند. در مدت گارانتی تأمین قطعات یدکی بالابر کاملاً رایگان انجام خواهد شد و ارائه قطعات برای ۲۰ سال آینده تضمین می شود. همچنین تیم خدمات پس از فروش رندیک در کنار ماست و در صورتی که بالابر مشتریان ساخت شرکت دیگری باشد امکان فراهم کردم برخی قطعات وجود خواهد داشت. 

از آنجایی که کلایر نماینده برترین برندهای اروپایی همچون نیفتی لیفت انگلستان، ایزولی ایتالیا و… نیز هست ، تأمین قطعات یدکی  این بالابرها تماماً از شرکت اصلی و به صورت اورجینال و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد. حتی قطعاتی که در انبار کلایر موجود نیستند به سرعت از طریق راه های هوایی و زمینی وارد شده تا تعمیر بالابر هیدرولیکی در اسرع وقت انجام شود.

اگر چنانچه از محصولات کلایر استفاده می کنید ، می توانید با کلیک بر روی کلید ارسال درخواست، قطعه مورد نظر دستگاه خود را انتخاب کنید. توصیه ما به مشتریانی که چندین بالابر یا همسطح کننده بارانداز دارند و یا در مجموعه خود تیم تعمیرات و نگهداری قوی دارند آن است که با مشاوره کارشناسان کلایر ، قطعات یدکی پر مصرف را از پیش تهیه نموده تا در صورت لزوم بتوانند از آن استفاده نمایند.

“فرم ارسال درخواست در درست بارگزاری است”