تعمیرات اساسی (اورهال)

همانند سایر ماشین آلات صنعتی و معدنی ، بالابر هیدرولیکی و رمپ تخلیه و بارگیری نیز طول عمر خاصی دارد. اما می توان با انجام تعمیرات اساسی یا همان آورهال ، این تجهیزات را برای سالیان متمادی به چرخه کار باز گرداند. از آنجایی که کلایر خود تولید کننده بالابر و داک لولر است ، خدمات آورهال محصولات مشتریان قدیمی را در دستور کار خود قرار داده است. در میان محصولات کلایر ، بالابرهایی یافت می شوند که بعد از انجام تعمیرات اساسی پس از ۲۰ سال ، هنوز هم در حال بهره برداری و خدمت به مشتریان هستند. 

تعمیرات اساسی بالابر و رمپ هیدرولیکی از تعویض قطعات برقی و هیدرولیکی شروع می شود. جایگزین کردن قطعات معیوب با قطعات به روز تر ، بهبود سیستم های ایمنی در صورت امکان و… در دستور کار تیم خدمات پس از فروش کلایر است. به منظور کاهش هزینه ها ، قطعاتی که قابل استفاده هستند و با تعمیرات جزئی به چرخه کار باز می گردند،  تعمیر خواهند شد. بالابر هایی که در شرایط سخت کاری قرار داشته اند و قسمتی از سازه فولادی و یا آلومینیومی آنها دچار ایراد شده است نیز پس از تعمیرات اساسی به بهره برداری مجدد خواهند رسید. در صورت درخواست مشتریان ، دستگاه دوباره سندبلاست شده و رنگ خواهد شد تا مثل روز اول نو شده و برای استفاده در شرایط سخت جوی نیز آماده شود. 

در صورتی که از بالابر ، رمپ بارگیری ، جرثقیل و یا دیگر تجهیزاتی استفاده می کنید که ساخت کلایر نیستند نیز می توانید  از خدمات گروه رندیک که به طور تخصصی به خدمات پس از فروش این ماشینالات می پردازد، بهره مند شوید. از آنجایی که قیمت بالابر هیدرولیکی و سایر ماشینالات در کشور ما روز به روز در حال افزایش است ، بهره برداری صحیح و انجام تعمیرات به موقع و آورهال دستگاه های قدیمی می تواند در حفظ سرمایه های ملی بسیار مثمر ثمر باشد.چنانچه تمایل دارید کارشناسان کلایر در خصوص تعمیرات اساسی بالابر نفری و صنعتی و یا رمپ تخلیه و بارگیری به شما مشاوره دهند، می توانید با کلیک بر روی کلید ارسال درخواست و تکمیل فرم مربوطه با ما در تماس باشید.

“فرم ارسال درخواست در حال بارگزاری است”