اجاره بالابر

امروزه به دلیل افزایش قیمت بالابر نفربر ، امکان خرید آن توسط بسیاری از افراد وجود ندارد. همچنین در مواقعی حجم کار شما به اندازه ای نیست که خرید بالابر هیدرولیکی منطقی باشد. از این رو کلایر اقدام به اجاره بالابر نفری برای کاربردهای مختلف می نماید. تنوع بالابرهای کلایر برای اجاره زیاد نیست اما امید است در آینده دستگاه های متنوع تر و بیشتری برای اجاره در دسترس مشتریان قرار گیرد.

قیمت اجاره بالابر متحرک به عواملی مثل نوع بالابر بستگی دارد. عموما قیمت کرایه بالابر کامیونی و نیسانی بالاتر از بالابر آکاردئونی است. همچنین کرایه بالابر ستونی ارزان تر از انواع دیگر است. یکی از پارامترهای دیگری که بر نرخ اجاره بالابر سالنی اثر می گذارد ، سلامت دستگاه است که از اتفاق مهم ترین آیتم از نظر ایمنی است. همچنین اجاره بالابر هیدرولیکی از نوع خودکششی به دلیل آنکه خود دستگاه گران تر است، بالاتر می باشد.

به طور کلی برای کار در ارتفاع در ایران از روش های متنوعی استفاده می شود. از دسترسی به ارتفاع با لیفتراک یا جرثقیلی که به آن یک سبد غیر ایمن متصل است گرفته تا نصب داربست و کار روی آن. اما چه از نظر استاندارد و چه از نظر آماری ،س ایمن ترین و سریع ترین وسیله برای کار در ارتفاع بالابرها هستند. متاسفانه در ایران تعداد مراکزی که این خدمات را به مشتریان ارائه دهند انگشت شمار است.

اجاره بالابر نیسانی و یا کامیونی باید همراه با اپراتور باشد اما مدل های سیار ساده را می توان بدون اپراتور نیز اجاره کرد. نرخ اجاره بالابر در اصفهان با تهران ، مشهد ، ارومیه ، بندرعباس و یا سایر شهرها متفاوت است. متاسفانه در بسیاری از شهرهای ایران بالابر برای اجاره یافت نمی شود بنابراین هزینه حمل دستگاه از مناطق مخلتف به آن شهر باید محاسبه شود.

اگر در زمینه نصب دوربین و سیستم های اطفاء حریق ، شستشوی نما، رنگ آمیزی در ارتفاع، تعمیر تأسیسات در سقف سوله ها، هرس درختان، بازرسی صنعتی و… فعال هستید، می توانید برای کار در ارتفاع به صورت ایمن به بالابر نفری فکر کنید.