تعمیرات بالابر

بالابر هیدرولیکی نیز مانند هر وسیله کاربردی دیگر و سایر ماشین آلات امکان خرابی دارد. تعمیر انواع بالابر صنعتی و نفری در حوزه تخصصی تیم مجرب خدمات پس از فروش کلایر است. تعمیر سازه بالابر ، جک های هیدرولیک ، سرویس موتور و پمپ روغن ، تعمیرات قطعات الکتریکی و الکترونیکی بالابر ، سیستم فرمان و سایر مواردی که عملکرد بالابر شما را دچار ایراد کرده است توسط گروه رندیک انجام خواهد شد. برای مشاهده سایر خدمات رندیک می توانید به وبسایت آن مراجعه نمایید. 

امروزه کلایر برای محصولات خود ۲۰ سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که با توجه به سبقه ۴۰ ساله این شرکت ، عملکرد  و رضایت مشتریان قبلی ، فقط یک ادعا نبوده و به آن جامه عمل پوشانده ایم.  به لطف شبکه عاملیت های کلایر ، تعمیر بالابر در تهران ، اصفهان ، مشهد و برخی شهرهای دیگر از طریق نمایندگی های مجاز انجام شده و در صورت نیاز تکنسین های کلایر برای تعمیرات تخصصی بالابر هیدرولیکی شما از اصفهان اعزام خواهند شد. در صورتی که تعمیرات بالابر متحرک شما نیاز به زمان و تجهیزات خاص داشته باشد می توانید پس از هماهنگی، آن را به کارخانه کلایر ارسال نمایید تا توسط متخصصین ما مورد بررسی قرار گرفته و تعمیرات لازم انجام شود.

چنانچه از مشتریان بالابرهای نفری و صنعتی کلایر هستید می توانید با کلیک بر روی کلید “ارسال درخواست” زیر و تکمیل فرم مورد نظر ، از خدمات کلایر و گروه رندیک در اسرع وقت بهره مند گردید.

(فرم مربوطه در دست بارگزاری است. لطفا تماس بگیرید)